Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín Vás srdečně zve na
Zveme rodiče, kolegy, studenty, absolventy i všechny přátele školy na společné odpoledne a večer plné hudby, setkávání a skvělé atmosféry.
Těšit se můžete na:
Přijďte si užít pohodový čas, zavzpomínat na školní léta a podpořit talentované muzikanty z řad našich studentů a absolventů.
Těšíme se na Vás!
za tým Gymnázia Josefa Kainara v Hlučíně
Mgr. Petr Hrabovský
Dr. Ed. Beneše 586/7
748 01 Hlučín